Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Obwieszczenie o wydaniu decyzji o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa drogi gminnej nr 230191C – ulicy Rybnickiej we Włocławku, wraz z infrastrukturą techniczną i przebudową innych dróg publicznych, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ulicy Rybnickiej”.

Obwieszczenie o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach


Na podstawie art. 85 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2026 r. poz. 670 j.t.), podaje się do publicznej wiadomości, że w dniu 27.08.2026 r. znak: S.6220.13.2026 została wydana decyzja Prezydenta Miasta Włocławek o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa drogi gminnej nr 230191C – ulicy Rybnickiej we Włocławku, wraz z infrastrukturą techniczną i przebudową innych dróg publicznych, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ulicy Rybnickiej”.

Postępowanie administracyjne w przedmiotowej sprawie prowadzono na wniosek Inwestora: Miasto Włocławek Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek, reprezentowanego przez pełnomocnika Pana Piotra Tomczak MBZ Andler, Tomczak sp.j.

Z treścią ww. decyzji oraz z pełną dokumentacją sprawy, w tym z opiniami organów, o których mowa w art. 77 ww. ustawy, można zapoznać się w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia niniejszego obwieszczenia w siedzibie Urzędu Miasta Włocławek w Wydziale Środowiska ul. Kościuszki 12, parter, pokój nr 8, w godzinach pracy urzędu, tj.: poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7:30 do godz. 15:30; wtorek od godz. 7:30 do godz. 17:00; piątek od godz. 7:30 do godz. 14:00.

Obwieszczenie o wydanej decyzji zamieszczono:

  1. na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Włocławek (ul. Zielony Rynek 11/13 oraz ul. Kościuszki 12);
  2. na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Włocławek pod adresem: www.bip.wloclawek.eu w zakładce Środowisko w kategorii: Informacja o postępowaniach w sprawach ochrony środowiska;
  3. w pobliżu miejsca realizacji przedsięwzięcia.

Obwieszczono w dniu 28 sierpnia 2026 r.

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego