Obwieszczenie zawiadamiające strony, że po rozpatrzeniu wniosku złożonego przez Panią Agnieszkę Wasielewską i Pana Piotra Wasielewskiego w dniu 28 sierpnia 2026 r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy Nr 34/2026 na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego na terenie działki nr 438/36 obręb Michelin KM 01 położonej przy ulicy Falbanka 6o we Włocławku.
OBWIESZCZENIE
Na podstawie art. 49a ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1691 t.j.) zawiadamiam strony, że po rozpatrzeniu wniosku złożonego przez Panią Agnieszkę Wasielewską i Pana Piotra Wasielewskiego w dniu 28 sierpnia 2026 r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy Nr 34/2026 na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego na terenie działki nr 438/36 obręb Michelin KM 01 położonej przy ulicy Falbanka 6o we Włocławku.
Zgodnie z art. 49a KPA organ dokonuje zawiadomienia o decyzjach i innych czynnościach organu administracji publicznej poprzez udostępnienie pisma w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej właściwego organu administracji publicznej, jeżeli w postępowaniu bierze udział więcej niż dwadzieścia stron.
Pismami z dnia 31.03.2026 r. i z dnia 5 sierpnia 2026 r. strony zostały uprzedzone o zamiarze zawiadamiania ich w w/w sposób.
Od niniejszej decyzji służy stronom odwołanie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego we Włocławku za pośrednictwem Prezydenta Miasta Włocławek w terminie 14 dni od dnia, w którym nastąpiło udostępnienie pisma w Biuletynie Informacji Publicznej.
Zawiadomienie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia, w którym nastąpiło udostępnienie pisma w Biuletynie Informacji Publicznej.
Pouczenie:
Obwieszczono dnia 31.08.2026 r.
Po upływie 14 dni od dnia obwieszczenia zawiadomienie uważa się za dokonane.