Obwieszczenie o wydaniu decyzji o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa drogi gminnej nr 230191C – ulicy Rybnickiej we Włocławku, wraz z infrastrukturą techniczną i przebudową innych dróg publicznych, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ulicy Rybnickiej”.
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
Na podstawie art. 85 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2026 r. poz. 670 j.t.), podaje się do publicznej wiadomości, że w dniu 27.08.2026 r. znak: S.6220.13.2026 została wydana decyzja Prezydenta Miasta Włocławek o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa drogi gminnej nr 230191C – ulicy Rybnickiej we Włocławku, wraz z infrastrukturą techniczną i przebudową innych dróg publicznych, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ulicy Rybnickiej”.
Postępowanie administracyjne w przedmiotowej sprawie prowadzono na wniosek Inwestora: Miasto Włocławek Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek, reprezentowanego przez pełnomocnika Pana Piotra Tomczak MBZ Andler, Tomczak sp.j.
Z treścią ww. decyzji oraz z pełną dokumentacją sprawy, w tym z opiniami organów, o których mowa w art. 77 ww. ustawy, można zapoznać się w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia niniejszego obwieszczenia w siedzibie Urzędu Miasta Włocławek w Wydziale Środowiska ul. Kościuszki 12, parter, pokój nr 8, w godzinach pracy urzędu, tj.: poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7:30 do godz. 15:30; wtorek od godz. 7:30 do godz. 17:00; piątek od godz. 7:30 do godz. 14:00.
Obwieszczenie o wydanej decyzji zamieszczono:
- na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Włocławek (ul. Zielony Rynek 11/13 oraz ul. Kościuszki 12);
- na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Włocławek pod adresem: www.bip.wloclawek.eu w zakładce Środowisko w kategorii: Informacja o postępowaniach w sprawach ochrony środowiska;
- w pobliżu miejsca realizacji przedsięwzięcia.
Obwieszczono w dniu 28 sierpnia 2026 r.